Naším velkým snem vždy byla, je a bude přátelská výchova a vzdělávání. Velice nás baví a naplňuje práce s lidmi v příjemné atmosféře s cílem zlepšit znalosti a dovednosti, a tím posunout vlastní hranice. Objevovat svět kolem i uvnitř sebe prostřednictvím vlastního prožitku je to nejkrásnější dobrodružství. Tento životní postoj chceme předávat i Vám. Velkou inspirací při tvorbě kurzů je nám vlastní nitro, zkušenosti a prožitky, anthroposofie a waldorfská a intuitivní pedagogika. Ke každému se snažíme přistupovat pozorně, komplexně a s láskou.

Vymýšlíme, vedeme a organizujeme

  • jazykovo-pohybovo-výtvarně-hudební kurzy pro děti,
  • jazykovo-pohybovo-výtvarně-hudební kurzy pro dospělé,
  • autorská čtení a tvořivé dílny s našimi knihami,
  • besedy o tom, jak se nebát plnit si své sny,
  • besedy o tom, jak vzniká kniha krok za krokem,
  • akce na klíč dle naší vzájemné domluvy.

Ohlasy

Petra, produkce Mahenova knihovna Brno: Program, který jste v knihovně dělaly měl velký úspěch. Do této doby se mě paní učitelky ptají, kdy zase přijedete.

Účastnice semináře MAP: Moc děkuji za možnost být alespoň chvilku součástí. Připomenula jsem si tvořivou dramatiku v pravé podobě. Přístup obou aktérek byl skvělý, věcný, ale zároveň přístupný širšímu spektru lidí a jejich vnímání. Bavila jsem se. Pája i Mája jsou nabité, energické, příjemné a přirozené osoby, které své nadšení pro práci nejen s dětmi posílají dále.

Barbora, 5. třída ZŠ: Program byl nádherný. Dozvěděla jsem se hodně nových věcí, hlavně to, jak vzniká pěkná knížka. Nejvíc mě bavila tvorba suchým pastelem, ale celý program byl báječný. Doufám, že kniha Pohrátky se líbí každému, kdo o ní slyšel, stejně jako mně.

Lájoš, 11 let: Pohrátky jsou podle mě originální knížka. Moc mě bavilo malování suchým pastelem. Pak Mája a Pája říkaly příběh, jak se kniha dostane do knihovny a do obchodu. A jak se dostanou knihy do celku a co se děje v tiskárně. Také nás nechaly hádat, jaké jsou základní barvy. Byl jsem moc rád za celý program.