Vydáváme vlastní a podobně laděnou autorskou tvorbu - knihy, audioknihy, hry, scénáře k sugestopedickým jazykovým kurzům. Při vydání naší prvotiny POHRÁTKY jsme si vyšlapaly celou cestu od napsání rukopisu, vytvoření ilustrací, grafiky, korektury a redakce, tisk až po PR, marketing a distribuci. Velice jsme se tím naučily a rozhodly se v autorské tvorbě a jejím vydávání pokračovat. Díky této samostatnosti a nezávislosti můžeme jít vlastní cestou bez kompromisů. Cestou kvality, estetiky a originality. Proto jsme také založily nakladatelství Elmavia.

Tištěná kniha

Třináct pohádkových příběhů vás zavede na různá místa naší překrásné a pestré planety Země. Průvodcem vám bude kouzelný pavouček Vincek, jehož velkým snem je objevovat a poznávat. Příběhy jsou velmi různorodé, něco je ale přeci jen všechny spojuje - hrátky se slovíčky, zvukomalebnost, poznávání zvuků, slov a vět z různých jazyků, láska ke všemu a všem. Za každou pohádkou najdete pavučinku nápadů, sadu inspirativních aktivit k příběhu. Závěrečná ilustrace a pavučinka nápadů čeká na dotvoření našimi malými velkými čtenáři. Kniha je pro všechny malé i velké děti od 3 let. Kniha může být veselým průvodcem doma i v dětských kolektivech. Je vhodnou pomůckou k multikulturní, jazykové a environmentální výchově. Cílem knihy je podpořit v dětech i dospělých hravost, porozumění a tvořivý přístup nejen k jazykům.

audiokniha a desková hra v 1, délka: 1:58h

Úspěšná kniha pro malé i velké ožívá ve své AUDIO podobě. Slova se rozeznějí. Obrázky se rozpohybují. Autorská hudba Vás přenese do barevných světů. Vstupte do 5D pohrátkového světa. Díky skvělému hereckému obsazení postavičky doslova skáčou, dovádějí, chrochtají a tančí přímo ve/u vás. Originální ručně malovaný booklet, 2CD a chytře zakomponovaná CDisková hra. AUDIOPohrátky jsou ideálním společníkem na dlouhé cesty vozem. A dokáží kdykoliv rozzářit tváře dětí i dospěláků.

Tištěná kniha

Malá VELKÁ kniha vznikla ve spolupráci s Ferdinandem Lefflerem, zahradním architektem a zakladatelem atelieru Flera. Příběh o svobodě a opravdovosti. Příběh o přírodních bytostech. Příběh o tom, jak mít oči i srdce dokořán… jak se zhluboka nadechnout. Pak se prostor otevírá...prostor být sám sebou.